mahasal1
Irannative
Irannative

ماجرای قتل دکتر اصغر پیرزاده + جزئیات و عکس

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ماجرای قتل دکتر اصغر پیرزاده سرطان شناس اردبیلی + جزئیات و عکس

اصغر پیرزاده سرطان‌شناس و متخصص انکولوژی مورد سوء‌ قصد یکی از همراهان بیمار قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

 

 

دقایقی پیش در یک حادثه ناگوار یکی از همراهان بیماران که جوان ۱۷ ساله بود با زدن چندین ضربه چاقوی این پزشک متخصص و سرطان‌ شناس اردبیلی را مورد سوء قصد قرار داد تا بعد از انتقال به بیمارستان فاطمی اردبیل جان خود را از دست بدهد.

 

اصغر پیرزاده جراح و متخصص انکولوژی بود که خدمات ارزشمندی را در عرصه پزشکی و مداوای بیماران سرطانی انجام داده بود.

پلیس این پرونده را مورد پیگیری قرار داده تا بیشتر علل و عوامل این سوء قصد پزشک متخصص اصغر پیرزاده معلوم شود.

عکس دکتر اصغر پیرزاده:

 

به دنبال قتل اصغر پیرزاده پزشک متخصص اردبیلی توسط همراه بیمار که ساعاتی قبل به وقوع پیوست، وزیر بهداشت تصمیم گرفته که به این استان سفر می کند.

 

خبر جدید :

دادستان اردبیل : قاتل پزشک اردبیلی دستگیر شد

ایرنا نوشت: دادستان اردبیل از دستگیری قاتل دکتر اصغر پیرزاده فوق تخصص خون و انکولوژی خبر داد.

ناصر عتباتی افزود: مشغول بررسی موضوع بوده و تا ساعاتی دیگر اخبار موثق اطلاع رسانی خواهد شد .

وی در باره پخش شایعات در این زمینه گفت : مردم به شایعات توجه نکنند و منتظر اعلام رسمی جزییات ماجرا از منابع رسمی باشند.

ابراز تاسف وزارت بهداشت از حادثه ناگوار فوت پزشک اردبیلی

قائم مقام وزیر بهداشت گفت: موضوع فوت پزشک متعهد اردبیلی را با دستور شخص وزیر بهداشت از مراجع قانونی پیگیری خواهیم کرد.

در پی سو قصد منجر به فوت دکتر اصغر پیرزاده متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان در اردبیل، دکتر ایرج حریرچی ضمن ابراز تاسف از این حادثه ناگوار اظهارکرد: از حوالی ظهر امروز پس از اطلاع از این حادثه وزیر بهداشت شخصا پیگیر موضوع بوده‌اند.

وی ضمن تسلیت به خانواده این پزشک اردبیلی به ویژه برادر وی (ریاست دانشکده پزشکی اردبیل) و مردم این استان اعلام کرد: وزارت بهداشت تا روشن شدن کامل ابعاد حادثه، این موضوع را از مجاری قانونی پیگیری خواهد کرد.

حریرچی در پایان ضمن ابراز تاسف از این حادثه تلخ از جامعه پزشکی و رسانه‌ها درخواست کرد تا روشن شدن ابعاد موضوع از سوی مراجع ذیصلاح از هر گونه گمانه زنی پرهیز کنند.

نتیجه بررسی قتل دکتر اصغر پیرزاده:

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات که از طرف وزارت بهداشت برای بررسی موضوع فوت پزشک اردبیلی عازم این شهر شده بود، نتایج بررسی‌های تیم بازرسی وزارت بهداشت درخصوص این حادثه را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ سیدسجاد رضوی درخصوص فوت دکتر اصغر پیرزاده، متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان در اردبیل اظهار داشت: در همان ساعات اولیه وقوع حادثه، بررسی‌ها از سوی مقامات قضایی آغاز شد.

 

وی با بیان این که فردی که دکتر پیرزاده را به قتل رسانده‌است، جوان حدود ۲۲ ساله و دانشجوی رشته زبان دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: بررسی‌های صورت گرفته از طریق دانشگاه علوم پزشکی‌، کلینیک‌ها و تمام مراکزی که مرحوم دکتر پیرزاده با آنها همکاری داشت، نشان داد که نه خود قاتل و نه هیچیک از بستگان این فرد، بیمار این پزشک نبوده و موضوع این حادثه به هیچ عنوان به دلیل مسائل پزشکی و درمانی نبوده است.

 

رضوی با بیان این که محل حادثه نیز در منزلی شخصی اتفاق افتاده است، گفت: پس از تماس تلفنی با ۱۱۵ در مورد این حادثه بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام می‌شود و وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند.

 

رضوی، با بیان این که مرحوم دکتر اصغر پیرزاده تنها پزشک فوق تخصص خون و سرطان اردبیل و از پزشکان خوشنام این شهر بوده است، گفت: او رابطه بسیار خوبی با بیماران خود داشته است و یکی از بستگان نزدیک این پزشک نیز از نیروهای خدوم دانشگاه است و در ایجاد و راه‌اندازی بخش خون این استان نقش فعال و تاثیرگذاری داشته‌اند.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ضمن تسلیت به جامعه پزشکی، خانواده این پزشک و مردم استان اردبیل اظهار داشت: اصولاً مردم اردبیل پزشک دوست هستند و برای پزشکان احترام زیادی قائل هستند و در مراسم تشییع پیکر این پزشک نیز حضور گسترده داشتند.

وی یادآور شد: فقدان این پزشک متعهد ضایعه‌ای برای جامعه پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و مردم اردبیل است.

 

دکتر رضوی با تاکید بر این که قوه قضاییه به طور جدی این قضیه را پی‌گیری می‌نماید گفت: متاسفانه شایعات فراوانی درخصوص این حادثه و انگیزه‌های این قتل در فضاهای مجازی منتشر شده است که فقط از روی حدس و گمان بوده است و این گونه شایعات به هیچ عنوان صحت ندارد.

 

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت تأکید کرد: دامن زدن به این گونه شایعات کوچکترین کمکی در این مورد نمی‌کند و فقط در بررسی پرونده حاشیه ایجاد می‌کند و باعث مخدوش شدن رابطه پزشک و بیمار در جامعه می‌شود. از عموم هم‌وطنان و رسانه‌ها درخواست داریم که اجازه دهند پرونده این موضوع روال قانونی و قضایی خود را طی کند.

 

رضوی با بیان این که شخص وزیر بهداشت نیز دستور پی‌گیری موضوع را صادر کرده‌است، گفت: وظیفه داریم این موضوع را بدون اغماض پی‌گیری کنیم و به محض روشن شدن ابعاد بیشتر این موضوع، نتیجه را به هم‌وطنان اعلام خواهیم کرد.

 

7 نظر

 1. حسنن از پارساباد گفته است :
  مرداد ۳ام, ۱۳۹۴

  خدا بهش رحمت کنه امروز میخواستم به مطبش برم ولی نشد فکر کنم تنها متخصص خون اردبیله

 2. امیر محمد گفته است :
  مرداد ۸ام, ۱۳۹۴

  روحشون شاد و یادشون گرامی

  تمام این شایعات برای جلوگیری از اعتصاب پزشکان مبنی بر ناامنی شغلی آنهاست. چقدر دردناکه که ه انسان رو که به این شکل حیوانی کشته شده پس از مرگ هم رها نکنیم و به خاطر عقده های روحی و روانی خودمان شروع کنیم به تهمت زدن. یه کم فکر کنید اگه واقعا مسئله ناموسی بود چرا قاتل بلافاصله دکتر رو به بیمارستان رسونده و حتی کلی گریه کرده و اظهار پشیمونی کرده؟ مردم با فرهنگ ایران زمین بس کنید تهمت زدن کار آسونیه ولی از آه مدر و پدر مقتول بترسید. یه لحظه به فرزند سه ماهه ای که بی پدر شده فکر کنید یه لحظه خودتون رو جای خانواده دکتر بگذارید…………….

 3. فرشته گفته است :
  مرداد ۹ام, ۱۳۹۴

  لطفا این همه حرف وحدیث پشت سر این دکتر محترم که تا آخرین لحظه عمرش خدمت خلق خدا بود نگید ازخدابترسید آخه یه دکتر فوق تخصص سرطان شناس وچه به این کارا؟قتل این دکتر ظلمی بود به صدها بیمار سرطانی استان که معلوم نیست وضعشون چی میشه

 4. نگار گفته است :
  مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۴

  من آرزو میکنم که خانواده آقای دکتر قاتل رو ببخشند و اون پست فطرت انقدر عمر کنه ولی با عذاب وجدان و طوری عذاب بکشه که هر ثانیه مرگش رو از خدا بخواد و تا سال های سال مثل مار از درد و رنج به خودش بپیچه و نتونه هیچ کاری بکنه. الهی آمین

 5. ناشناس گفته است :
  مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۴

  خدا بیامرزتش

 6. علی گفته است :
  مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۴

  بدون دلیل مگه آدم می کشند دکتر متخصص تو خونه جوان ۲۳ ساله چیکار می کرد شاید قاتل هم حق داشته و شاید شما هم جای اون بودید همون کارو می کردید

 7. رضا گفته است :
  مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۴

  من دکتر مرحوم رو از خیلی وقت پیش میشناختم واقعا انسان مومن و با اخلاقی بود ولی از مردم عزیز میخواهم که از نسبت های و تهمتهای ناروا خودداری کنند یادمون باشه که خدا هر لحظه در کنارمون هستش و ناظر بر اعمال و افکارمون مبادا در حق آن مرحوم با اخلاق و با اعتقاد ظلم کرده باشیم که در آن صورت وای بر ما…..

ارسال نظر